Kaitseklaas lauale ja letile

70.15 

Kaitseekraan klienditeenindaja kaitseks.
Materjal: 5 mm kirgas akrüülklaas.
Kaitseklaasi mõõtmed: laius 700 mm, kõrgus 700 mm, sügavus 160 mm.

hinnad sisaldavad käibemaksu

turvaline ostukoht

ostule sobiv transport

raha tagasi garantii

Laos

Categories: SKU: WeMD-KK1

Teenindaja kaitseklaas

on mõeldud lisakaitsena teenindaja ja kliendi vahele sobib lauale ja letile. Teenindaja kaitseklaas on valmistatud kirkast 5 mm akrüülklaasist.  70 x 70 cm kaitseklaasil on ka 16 cm küljed pakkudes nii lisakaitset. Kaitseekraani on lihtne paigaldada. Ekraan on letile liimitav 3M kahepoolse läbipaistva teibiga, mis on komplektis kaasas.  (Leti pind peab olema puhas ja sile.)

Laotooted on soodsad ja kohapeal olemas, kaup kohe kätte! Laserstuudio poetooteid on laos piisavas koguses. Suurema tellimuse puhul pakume lühikest valmistamisaega. Pakume tootele sobivat, soodsat ja kiiret transporti.

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel tuleks siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ning ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim on kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Vältida tasub agressiivseid (alkoholi ja tugevaid kemikaale sisaldavaid) puhastusvahendeid ja paberkäterätikuga puhastamist. Tugevasti määrdunud akrüülklaasi pesemisel võib kasutada seepi ja vett. Pind tuleb hiljem loputada puhta veega. Laserstuudio kasutab toormaterjalina Saksamaa tootja Röhm kvaliteetset akrüüli, mis normaalsel kasutamisel püsib pikalt ilusana.

Kaal4 kg
Mõõtmed700 × 160 × 700 mm
Materjal

akrüülklaas

Seotud tooted