Stendid

Laserstuudiol

on pikaajalised kogemused erinevate POS materjalide disainimisel, projekteerimisel ja tootmisel. Meie klientide hulka kuuluvad tuntud Eesti ja rahvusvahelised ettevõtted.
Vahendeid oma toodete esiletõstmiseks müügikohas on tohutult: eriprojektiga müügiriiulid, spetsiaalsed tootealused, dosaatorid, teenuste reklaamimiseks mõeldud stendid, degustatsioonilauad, püsivad installatsioonid kupluste fuajeedes, valgustatud lahendused jne.
Toote oskuslikku prensenteerimisse müügikohal tasub suhtuda kui iseseisvasse reklaamikanalisse.

Bacardi Martini riiul
materjalid

Materjalid ja tehnoloogiad

Me ei ole oma disainereid piiranud materjalikasutuses. Seega valmistame oma toodete komponendid oma töökojas või kasutame allhanget. Lõplik komplekteerimine toimub siiski alati meie majas, et tagada parim kvaliteet.

Juveeli lett

Rohkem kui 15 aastat kogemust

Laseerstuudio projekteerib ja toodab POP/POS lahendusi juba üle viieteistkümne aasta. Valmistame müügiriiuleid, reklaamstende, tootealuseid, voldikute ja reklaamaterjalide aluseid, degustatsiooni inventari, reklaamiteemalisi installatsioone ja muud teemaga seonduvat.

Ahaa keskus

Tasub tähele panna

POS erilahendusi on tavaliselt optimaalne toota seeriaviisiliselt, sest iga lahenduse väljatöötamine tähendab koostöös kliendiga uue toote loomist ja tootearenduskulusid. Vajalik tulemus müügi suurendamisel ja kampaania läŠbiviimisel saavutatakse kordusefektiga, kus klient harjub nägema sarnaselt esiletõstetud tooteid oma lemmikpoodides.