Laserstuudio OÜ veebipoe müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad laserstuudio.ee veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja Laserstuudio OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad laserstuudio.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
Veebipood laserstuudio.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi.

Hinnad

Kodulehel on näha käibemaksuga hinnad. Ostukorvi summa enne ostu sooritamist sisaldab valitud toodete ja valitud transpordiviisi hinda koos käibemaksuga. Seega on näha lõplik tasutav summa.
Laserstuudio OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.
Kui e-poes on muudetud hinda peale Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

Lisage soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Mine kassasseˮ.
Kassa lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Esita tellimusˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (LHV, Swedbank, SEB, Citadele Pank) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Laserstuudio kasutab maksete vahendamiseks LHV Panka ja EveryPay turvalist makselahendust. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud ettemaksuarvelt.
Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9.00−17.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Pärast ettemaksuarve tasumist saadame Teile tasutud summa kohta müügiarve.

Tellimuste eest tasumine

Toodete eest saab tasuda:

  • Pangalingiga
  • Tavalise pangaülekandega arve alusel
  • Kohapeal sularahas

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 5 päeva jooksul arvates arve väljastamisest tasunud ettemaksuarvet.
Müügiarve saadetakse Teile e-postiga peale arve täies ulatuses tasumist.

Kauba kohaletoimetamine

Kliendil on võimalik valida järgnevate transpordiviiside vahel:

  • Kui tulete ise kaubale järele, transporditasu ei lisandu.
  • Õrna kauba kuller.

Pakki kätte saades palume Kliendil see üle kontrollida. Defektse või praaktoote puhul palume saata pildid tootest, et välja selgitada, kas tegu on saatmisel tekkinud defektiga või praaktootega.

Kauba tagastamine

Kõigile E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.
Tagastatud toode peab olema puudusteta, komplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
Tagastamis soovist peab Klient teada andma e-posti aadressile tellimine@laserstuudio.ee tehtud avalduses aga mitte hiljem kui 14-päeva jooksul peale kauba kättesaamist.
Kliendile tagastatakse raha 14 päeva jooksul peale tagastamisavalduse saamist.
Raha kantakse üle samale kontole millega jõudis laekumine e-poodi.
Klient kohustub tasuma tagastatud kauba tagastuskulud (transpordi).
Kui kaup tagastatakse põhjusel, et see on defektne, siis kauba tagastamise kulud kannab Veebipood.