Kaitseekraan

70.15 

Kaitseekraan klienditeenindaja kaitseks.
Materjal: 5 mm kirgas akrüülklaas.
Kaitseekraani lauale või letile kinnitamiseks on komplektis kaasa läbipaistev 3M teip.
Kaitseklaasi mõõtmed: laius 1000, kõrgus 700 mm. Teenindusava laius 600mm, kõrgus 180mm

hinnad sisaldavad käibemaksu

turvaline ostukoht

ostule sobiv transport

raha tagasi garantii

Laos

Categories: SKU: WeMD-KK3

Kaitseekraan

on mõeldud lisakaitsena teenindaja ja kliendi vahele. Valmistatud kirkast 5 mm paksusest akrüülklaasist. Tegemist on Laserstuudio poolt pakutava soodsaima kaitseklaasi lahendusega, samas on kaitseekraani puhul kasutatud 5 mm paksune akrüülklaas (ehk pleks või pleksiklaas) piisavalt stabiilne ja tugev. Klienditeenindaja kaitseekraani letile või lauale liimimiseks on komplektis kaasas 3M kahepoolne läbipaistev teip (ei jäta pinnale hiljem selliseid jälgi nagu tavaline valge kahepoolne teip, leti pind peab olema puhas ja sile). Klaasi on lihtne paigaldada, tööriistu vaja ei ole.

Laotooted on soodsad ja kohapeal olemas, kaup kohe kätte! Laserstuudio poetooteid on laos piisavas koguses. Suurema tellimuse puhul pakume lühikest valmistamisaega. Pakume tootele sobivat, soodsat ja kiiret transporti.

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel tuleks siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ning ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim on kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Vältida tasub agressiivseid (alkoholi ja tugevaid kemikaale sisaldavaid) puhastusvahendeid ja paberkäterätikuga puhastamist. Tugevasti määrdunud akrüülklaasi pesemisel võib kasutada seepi ja vett. Pind tuleb hiljem loputada puhta veega. Laserstuudio kasutab toormaterjalina Saksamaa tootja Röhm kvaliteetset akrüüli, mis normaalsel kasutamisel püsib pikalt ilusana.

Kaal4 kg
Mõõtmed1000 × 700 mm
Materjal

akrüülklaas

Materjali paksus

5 mm

Seotud tooted