Vineeri cnc freesimine

Vineerist detailide valmistamisel on põhilised töötlemisviisid vineeri cnc freesimine ja laserlõikus. Vineeri freesimine on kasutatav just seetõttu, et freesimise teel saab detailidesse teha mitteläbivaid avasid. Samuti on võimalik freesida paksemaid vineere, ning veekindlaid ja niiskuskindlaid vineere, mida laserlõikuse abil lõigata ei saa. Õhemate vineeride puhul on tihti paremaks lõikusviisiks laserlõikus, kuna õhemad (1-4 mm) vineerplaadid võivad “lainetada” ja nende kinnitamine on seetõttu cnc freesi vaakumlauale keerulisem. Siin tuleb siiski vaadata konkreetset projekti ja valida sobiv töötlusviis. Vajadusel saab nõu ja abi meie projektijuhtidelt.

plywood cnc milling

plywood_cnc_milling

40 mm paksusest vineerist detail

Kas kasutada vineeri cnc freesimist või laserlõikust?

Teostatav tööCNC freesimineLaserlõikus
vineeridetailid läbivate ja mitteläbivate avadega:)-
veekindel ja niiskuskindel vineer:)-
vineer paksusega üle 8 mm:)-
vineer paksusega 3 mm ja õhem-:)
vineerist maketidetailid-:)
väiksemad vineerist detailid-:)
lasergraveeringuga vineeridetailid-:)
Intarsia spoon-:)

Vineeri kasutusalad

- mööblitööstus - teatridekoratsioonid - sisustuselemendid - auhinnad - kingitused -

Vineer on mööblitööstuses laialdaselt kasutatav materjal just oma tugevuse ja suhtelise kerguse tõttu. Laserstuudio on tootnud ka vineerist teatridekoratsioone. Vineeri freesimine on sobiv tehnoloogia dekoratiivsete sisustuselementide, auhindade ja firmakingituste valmistamiseks. Vineerist on valmistud arhitektuurseid makette.

Vineeri cnc freesimise hind

Vineeri freesimise hind kujuneb vaastavalt tööle kuluvale ajale. Ehk faili ettevalmistus, lõikejoone pikkus, perforatsioon, materjali tugevus ja paksus. Need on tegurid mis kujundavad cnc freesimise hinna.