Toote karp

34.16 

Akrüülist karp väiksemate toodete müügiks

hinnad sisaldavad käibemaksu

turvaline ostukoht

ostule sobiv transport

raha tagasi garantii

Laos

Categories:

Universaalne karp väiksemate toodete (kommid, mänguasjad, ravimid jne) müügiks. Sobib letile või müügiriiulisse.
Läbipaistev akrüülklaas võimaldab näha karpides olevaid tooteid. Karp avaneb ülestõstetava kaanega.

Mitmest karbist saab väga kerge vaevaga komplekte moodustada. Karpe saab paigutada üksteise peale ja kõrvale, nad fikseeruvad omavahel magnetitega. Kui karbid on asetatud üksteise peale, lukustub alumise karbi kaas magnetiga ülemise karbi külge ja alumise karbi saab niiviisi jätta ka avatuks.

Mõõdud: 170 (kõrgus) x 170 (laius) x 230 (sügavus) mm

Materjal: akrüülklaas

Toode on turvaliselt pakitud ning saadetakse Omniva “õrna saadetise” teenusega

Laotooted on soodsad ja kohapeal olemas, kaup kohe kätte! Laserstuudio poetooteid on laos piisavas koguses. Suurema tellimuse puhul pakume lühikest valmistamisaega. Pakume tootele sobivat, soodsat ja kiiret transporti.

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel tuleks siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ning ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim on kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Vältida tasub agressiivseid (alkoholi ja tugevaid kemikaale sisaldavaid) puhastusvahendeid ja paberkäterätikuga puhastamist. Tugevasti määrdunud akrüülklaasi pesemisel võib kasutada seepi ja vett. Pind tuleb hiljem loputada puhta veega. Laserstuudio kasutab toormaterjalina Saksamaa tootja Röhm kvaliteetset akrüüli, mis normaalsel kasutamisel püsib pikalt ilusana.

Kaal1 kg
Mõõtmed170 × 170 × 230 mm
Materjal

Akrüülklaas

Värv

kirgas akrüülklaas

Seotud tooted