Korjanduskast kuup

378.20 

Sobib korjanduskastiks või annetuste kogumiseks.
Vastupidav konstruktsion.
Lukustatav.
A3 formaadis vahetatav reklaamipind.
Mõõtmed: 360x360x900(1330) mm.

hinnad sisaldavad käibemaksu

turvaline ostukoht

ostule sobiv transport

raha tagasi garantii

Laos

Categories: SKU: WeMD-AC

See usaldusväärse konstruktsiooniga korjanduskast sobib loosikastiks või annetuste kogumiseks. Kast on lukustatav. Korjanduskast on trossiga või rattalukuga ankurdatav, allosas on selleks spetsiaalne kinnituskoht. (Komplekt ei sisalda trossi ega rattalukku.) Kampaaniate läbiviimiseks on võimalik kasutada A3 formaadis trükist, selleks on komplektis lihtsasti käsitletav reklaamitasku.
Mõõtmed: 360×360 kõrgus 1330 mm (koos reklaamialusega)

Dibond-harjatud-alumiinium

Pinnaviimistlus: harjatud alumiinium

Laotooted on soodsad ja kohapeal olemas, kaup kohe kätte! Laserstuudio poetooteid on laos piisavas koguses. Suurema tellimuse puhul pakume lühikest valmistamisaega. Pakume tootele sobivat, soodsat ja kiiret transporti.

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel tuleks siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ning ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim on kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Vältida tasub agressiivseid (alkoholi ja tugevaid kemikaale sisaldavaid) puhastusvahendeid ja paberkäterätikuga puhastamist. Tugevasti määrdunud akrüülklaasi pesemisel võib kasutada seepi ja vett. Pind tuleb hiljem loputada puhta veega. Laserstuudio kasutab toormaterjalina Saksamaa tootja Röhm kvaliteetset akrüüli, mis normaalsel kasutamisel püsib pikalt ilusana.

Kaal5 kg
Mõõtmed360 × 360 × 900 mm
Mõõtmed koos A3 reklaamipinnaga

360 x 360 x 1330 mm

Materjalid

Kirgas akrüülklaas, PET, komposiitmaterjal (DIBOND®).

Reklaamipinnad

A3 mõõdus (210 x 420 mm) vahetatav reklaamipind

Ava mõõtmed

5 x 155 mm

Brand

Laserstuudio

Seotud tooted