Akrüülklaasist pildiraam

15.25 50.84 

  • Akrüülklaasist pildiraam
  • Pilkupüüdev disain – läbipaistvuse tõttu tekib “hõljuv” efekt.
  • Need pildiraamid sobivad nii koju kui kontorisse. Koju stiilse sisustuselemendina või kontorisse sertifikaatide jm presenteerimiseks.

 

Komplektina soodsam:

hinnad sisaldavad käibemaksu

turvaline ostukoht

ostule sobiv transport

raha tagasi garantii

Categories: SKU: WeMD-KK2-1

Pildiraam koosneb kahest kõrgkvaliteetsest 5mm pleksi- ehk akrüülklaasist- kogupaksus 10mm. Kaugus seinast 20mm.Lihtsasti seina kinnitatav kruvi või tüüblitega läbi metalse distantspuksi.(universaalsed kruvid ja tüüblid on kaasas)

Raamide reaalsed suurused on igast küljest 4 cm  pildiformaatidest A4 A5 A6 suuremad: A4 Raam: 29×37.5cm A5 Raam: 23x 28cm A6 Raam: 18x 23cm

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ja ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Samuti vältida eriti agressiivseid(kõrge alkoholi ja tugeva keemia sisaldusega) puhastusvahendeid ja paberkäterätikut, mis toimib hõõrudes liivapaberina.

Laotooted on soodsad ja kohapeal olemas, kaup kohe kätte! Laserstuudio poetooteid on laos piisavas koguses. Suurema tellimuse puhul pakume lühikest valmistamisaega. Pakume tootele sobivat, soodsat ja kiiret transporti.

Akrüülklaasil on ideaalselt sile pind, mille külge mustus kergelt ei hakka. Puhastamisel tuleks siiski jälgida, et lapp oleks niiske ja pehme ning ei tekiks kuiva hõõrumist. Parim on kasutada puhast mikrofiiberlappi puhta veega. Vältida tasub agressiivseid (alkoholi ja tugevaid kemikaale sisaldavaid) puhastusvahendeid ja paberkäterätikuga puhastamist. Tugevasti määrdunud akrüülklaasi pesemisel võib kasutada seepi ja vett. Pind tuleb hiljem loputada puhta veega. Laserstuudio kasutab toormaterjalina Saksamaa tootja Röhm kvaliteetset akrüüli, mis normaalsel kasutamisel püsib pikalt ilusana.

Kaal0.2 kg
Mõõtmed-
Materjal

akrüülklaas

Suurus

A4 (21.0 x 30cm pildile), A5 (15 x 20cm pildile), A6 (10.5 x 15cm pildile), Komplekt A4 A5 A6

Seotud tooted