Graveerimine nahale

Graveerimine nahale võimaldas kvaliteetselt teostada need alkoholitootjale Liviko toodetud sildid, millede väliskuju on laseriga lõigatud ja joonis nahale lasergraveeritud. Graveerida saab nii naturaalset, kui kunstnahka. Kunstnaha puhul tuleb siiski enne graveerima asumist teha proov, et näha milline tulemus täpselt jääb ja kas see materjal on laserlõigatav ja -graveeritav.

graveermine nahale

Livikole lasergraveeritud nahast vimplid.

Graveerimistehnoloogia

Lasergraveerimine nahale on kõrgtehnoloogiline ja täpne meetod, mis võimaldab luua unikaalseid disainilahendusi. Selle protsessi käigus kasutatakse laserkiirt, luues naha pinnale kergelt reljeefse, tumendatud, graveeritud efekti.

Lasergraveerimine võib olla väga mitmekülgne ja sobib suurepäraselt nahktoodete personaliseerimiseks või brändimiseks. Näiteks saab laseriga graveerida nahktoodetele logo, nimesildi, spetsiaalse disaini või teksti. See meetod võimaldab luua ka keerukamaid mustreid või graveeringuid.

Lasergraveeritud tulemus nahale on väga vastupidav ja kestab kaua. Disain ei kao kulumisel või pesemisel.
Lasergraveerimist kasutatakse laialdaselt nahktoodete disainimiseks nagu rahakotid, käekotid, võtmeotsikud ja muud.

Lasergraveerimine nahale, hind.

Lasergraveerimise hind sõltub lasergraveeritava ala suurusest. Hinda mõjutab kindlasti ka graveeritavate toodete kogus. Suurema koguse puhul saame oma tööd optimeerida ja pakkuda teostusele sõbralikumat hinda. Küsige julgesti hinnapakkumist!