Metalli cnc freesimine.

Laserstuudio CNC freespink on väga efektiivne lehtmaterjalide lõikamisel. Metalli cnc freesimist saame pakkuda alumiiniumile ja messingile. (Terase ja tugevamate metallide lõikamist Laserstuudio ei paku.)

Väga hästi on cnc freesimise abil lõigatavad metalli sisaldavad alumiiniumkomposiitplaadid mida toodetakse erinevate kaubamärkide alt nagu: Dibond, Neobond, Dilite, ja muud. Need materjalid on kahelt poolt kaetud värvitud alumiiniumiga, sisu on neil reeglina polüetüleen. Materjalid on tavaliselt paksusega 3 mm. Erinevate tootjate materjalid erinevad veidi alumiinikihi paksuse poolest. Neile materjalidele saab peale printida tekste või fotosid. Materjali saab painutada. Mõtekas on alumiiniumkomposiit valida vastavalt kasutusotstarbele: ühelt või kahelt poolt nähtav pind, prinditud või mitte, painutatmist vajavad või sirged detailid. Vajadusel saab nõu küsida meie projektijuhtidelt.

Alumiiniumi lehtmaterjalid puhul on enne freesimist hea teha lõikamise proov, osad sulamid on paremini lõigatavad, ning valida lõikamiseks õige sulam.

Alumiiniumkomposiidi kasutusalad:

– mööblitööstus – reklaamstendid – tootealused – sisustuselemendid – valgusreklaam – reklaamtahvlid – auhinnad – kingitused –

Alumiiniumkomposiidi kasutamine:

Dibond'ist ajalehtede stend
Loreal-stend
Ahaa_keskuse_stendid

Laserstuudios freesitavad metallid:

  • alumiinium
  • messig
  • alumiiniumkomposiit

Metalli cnc freesimise hind

Cnc freesimise hind kujuneb vaastavalt tööle kuluvale ajale. Ehk faili ettevalmistus, lõikejoone pikkus, perforatsioon, materjali tugevus ja paksus. Need on tegurid mis kujundavad cnc freesimise hinna.

Hinnapakkumise saamiseks on vaja lõikefaili. Küsi metalli cnc freesimise pakkumist siit: